Od ideje do realizacije-Projektni dan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potreban ti je izazov u svakodnevnom radu u školi?!
Želiš promijeniti pristup edukaciji učenika?!
Imaš ideju, a nisi siguran koliko je kvalitetna…
Što je projekt u odgojno obrazovnom sustavu?
Zanimaju te mogući izvori financiranja za tvoje projektne ideje?!
Želiš čuti primjere financiranih projekata u SDŽ?!
Kakav je utjecaj projekta na razvoj školskog kurikuluma?

Pravo mjesto za čuti odgovore na ova i mnoga druga pitanja pronađi na konferenciji:
…od ideje do realizacije…
Erasmus+ projektni dan…

Konferencija:

 «Od ideje do realizacije-Projektni dan»

Mjesto održavanja: Split, Obrtna tehnička škola, Plančićeva 1, 21000 Split
Vrijeme održavanja: 30.5. (četvrtak, od 14.30-17:00)
Organizator: Splitsko-dalmatinska županija,  Centar izvrsnosti SDŽ
Suorganizatori: Obrtna tehnička škola

Agencija za mobilnost i projekte EU

OŠ Braće Radića-Bračević

Ciljevi – informirati potencijalne prijavitelje o mogućnostima programa Erasmus+ u području predškolskog odgoja i općeg obrazovanja te strukovnoga obrazovanja i osposobljavanja.
– motivirati sudionike na uključivanje u aktivnosti Erasmusa+ i razvoj projektnih prijava u okviru Natječaja za 2020. godinu.
– predstaviti moguće modele suradnje osnivača i odgojno-obrazovnih ustanova u 2019./2020.
– osigurati diseminaciju (širenje rezultata) projekata iz programa Erasmus+ s područja ove županije koji su trenutačno u provedbi.
– podići vidljivost programa Erasmus+ i broj projektnih prijava iz SDŽ.
Rok za prijave:   24. svibnja 2019.
Način prijave:  Prijava izlagači

Prijava sudionici

Program…

Riječi organizatora:

14.30 – 14.40

“Utjecaj projektnog pristupa u razvoju školske ustanove”

Renato Žuvela, Obrtna tehnička škola Split – ravnatelj

14.40 – 14.50

“Model suradnje ustanova i osnivača”

Tomislav Đonlić, SDŽ – pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport

14.50 – 15.00

“Erasmus+ u praksi” – Alenka Miljević, Sanja Novak, ambasadorice AMPEU

Rad u skupinama:

Rad u skupinama:

SŠ – opće obrazovanje

Rad u skupinama:

SŠ – strukovno obrazovanje

projekti za izlaganje projekti za izlaganje

projekti za izlaganje

moderatorica:

Alenka Miljević

15:00-15:10 Let’s Aspire to Create”OŠ Pujanki – Marija Čarija Agoli/ Marijana Šundov

15:20-15:30 “Arts Count! & PoUči (Learn2Teach)” – Osnovna škola Zmijavci-A.Šuto/I. Rako Vuksan

15:30-15:40Steam Time Solve Unesco Crime” – Osnovna škola kralja Zvonimira, T. Šijaković Katarinček, I. Alajbeg Vukelić, M. Zulim Ezgeta

15:40-15:50.”Mystery of History” – Osnovna škola kraljica Jelena, Solin, N. Bogdan, Z. Jerković, M. Pletikosić, J. Kelava

15:50-16:00 ”STEAM and Project Based Experiential Learning”– Dječji vrtić “Cvit Mediterana”, Slađana Curić-Petričević, Sandra Jovišić

moderatorica: 

Natalija Moškatelo

15:00-15:20 ”Cultural Heritage Awareness for Netizen Communication in Europe (CHANCE)”- Srednja škola Hvar-Sanda Stančić

15:20-15:40EUse your brain challenge your talent for science”- Obrtnička škola, Miranda Barac i Milena Knezović

15:40-16:00 “Hrvatska izvan granica” Obrtna tehnička škola – Maja Krišto

moderatorica:

Sanja Novak

15.00-15:15 Obrazovanje uz rad u fizikalnoj terapiji- Srednja škola Dental centar Marušić – Irena Ćaleta

15:15-15:30 “Slaba” i “jaka” struja na praksi u Italiji- Elektrotehnička škola Split, Darija Jelić

15:30-15:45 “OTŠ u Europi”- Obrtna tehnička škola – Sanja Novak i Božidar Marinović

15:45-16:00 “Unapređenje stručnih kompetencija putem iskustva u Finskoj (IMPRO FIN)” Obrtnička škola, Split, Gordana Kulić, Ana Grgurinović

Radionica: 

16.10 – 16.40

“Kako izraditi Europski razvojni plan?” –Radionica za početnike u pisanju Erasmus+ projekata u strukovnom obrazovanju, Sanja Novak, Obrtna tehnička škola, Ambasador Erasmus+ projekata u strukovnom obrazovanju